پشت پرده های ورزش
 
خبرهای پشت پرده و جنجالی از ورزش ایران و جهانتماس با ما

ترابيان اجازه ورود پرچم تراكتورسازي به سالن فوتسال را نداد

به گزارش آفسايدنيوز، تيم ملي فوتسال ايران در حالي در يك شب سياه از دور رقابت‌هاي جام جهاني ۲۰۱۲ تايلند با شكست مقابل كلمبيا حذف شد كه حواشي فراواني در اين دوره گريبانگير تيم ملي فوتسال بود و شايد يكي از عوامل كنار رفتن از دور مسابقات نيز به وجود همين حواشي مربوط مي‌شد.

بر همين اساس يكي از اين دست از حواشي كه از روز اول رقابت‌ها وجود داشت، تشويق رنگي طرفداران تيم ملي فوتسال بود كه در كنار شعارهاي حمايتي از تيم ملي، بعضاً ايراني‌هاي حاضر در سالن با آرام شدن فضاي مسابقه و يا پيش افتادن تيم ملي از حريف، دست به تشويق تيم‌هاي محبوب خود از جمله پرسپوليس، استقلال و به خصوص تراكتورسازي مي‌زدند.

در يكي از همين موارد و در جريان ديدار با پاناما كه كري عجيبي بين ايراني‌هاي مقيم بانكوك برقرار بود، جرو بحث لفظي و سپس درگيري فيزيكي شديدي بين دو گروه ايراني در سالن به دليل همين تشويق‌ها به وقوع مي‌پيوندد كه در نهايت با دخالت پليس و دستگيري و اخراج چند ايراني اين قائله به پايان مي‌رسد. نكته قابل توجه هاج و واج ماندن هواداران ساير كشورها از اين بزن بزن كاملا ايراني بود.

به گزارش آفسایدنیوز، در نهايت نيز شب گذشته و قبل از ديدار تيم‌هاي ملي فوتسال ايران و كلمبيا از دور يك هشتم نهايي جام جهاني، عباس ترابيان، مدير تيم ملي قبل از آغاز مسابقه با حضور در بين هواداران تيم ملي قبل از ورود به سالن يراي تماشاي ديدار تيم ملي، نسبت به جمع‌آوري پرچم‌هاي رنگي به خصوص پرچم‌هاي تراكتورسازي كه تعداد بيشتري نسبت به تعداد پرچم‌هاي تيم ملي داشت، اقدام كرد تا اين كار موجبات دلخوري هواداران تراكتورسازي را فراهم و آنها هم به همين دليل از حضور در سالن ممانعت كنند. به اين ترتيب هواداران تراكتورسازي قبل از تيم ملي فوتسال از دور رقابت‌هاي جام جهاني حذف شدند.

نكته قابل توجه اينكه اين اخبار در حالي از منابع غيرخبري به رسانه‌هاي ايران رسيده است كه مدير روابط عمومي تيم ملي فوتسال نيز به همراه تيم ملي در اين رقابت‌ها حضور داشت و عجيب اينكه هيچ كدام از اين اخبار به ايران ارسال نشده و اين فرد بيشتر به اخبار گل و بلبل بسنده مي‌كرد.

پايان/


برچسب‌ها: ترابيان اجازه ورود به پرچم تراكتورسازي به سالن فوت, هواداران تراكتور زودتر از تيم ملي فوتسال حذف شدند, تيم ملي فوتسال, ترابيان, تراكتورسازي, هواداران تراكتور
نوشته شده در تاريخ دوشنبه بیست و دوم آبان ۱۳۹۱ توسط دست های پشت پرده
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است

پیچک